Členství v Six Flags nabízí zákazníkům VIP prohlídky a cukrovou vatu zdarma

Měsíční předplatné zábavy je oblíbené pro streamovací služby, herní a filmové, a nyní přicházejí také do zábavních parků. Zábavní park Six Flags mění svůj roční program a nahrazuje ho měsíčním členským plánem, který hodlá nabízet cenné výhody svým častým návštěvníkům.

Cílem členství je udržet pravidelné návštěvníky, aby park navštěvovali častěji. Členové obdrží výhody, jako je zlevněné jídlo, speciální VIP přístup do parku a předměty zdarma, když získají určitý počet bodů. Body mohou být nahromaděny návštěvou parku a utracenými penězi, ale také počtem naježděných drah a čekování na sociálních sítích.

Park vnímá program víc než jen na utrácení peněz, nicméně: „Samozřejmě prodáváme věci, ale naše zážitky jsou zejména o jízdách a úžasných zážitcích, a tak jsme chtěli zabalit náš věrnostní program kolem tohoto typů zážitků.“ vysvětluje Mark Kupferman z Six Flags.

Předplatné pro následující sezónu bude k dispozici 30. srpna.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762