Allrecipes.com nabízí možnost objednat ingredience u receptů

Doručení ten samý den pomohlo snížit dobu, kterou spotřebitelé stráví v obchodech s potravinami. Někdy však tito spotřebitele najdou dokonalý recept a potřebují ho udělat tentýž den. Webová stránka Allrecipes.com oznámila nové partnerství s AmazonFresh, které zákazníkům doručí potřebné přísady, a to prostřednictvím „nakupovatelných receptů“, které vám pak budou doručeny pomocí doručovací služby AmazonFresh.

Zákazníci si mohou prohlédnout recepty na stránkách allrecipes.com. Když najdou něco, co se jim líbí, tak mohou objednat potřebné ingredience jedním kliknutím. Zatímco Allrecipes je kurátorem značek uvedených u každého receptu, tak spotřebitelé mohou značky změnit a pak si vybrat i preferovanou dobu doručení.

Jon Werther z Meredith Group k tomu dodává: „Naše integrace s Amazonem usnadní milionům domácích kuchařů, aby si objednali všechny ingredience potřebné pro přípravu večeře nebo týdenního stravovacího plánu a doručit si zboží až domů během pár hodin.“

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762