Volkswagen bude nabízet prémiové vozy v online aukcích

Volkswagen Financial Services nabízí aukce, které umožňují dealerům nakoupit za zvýhodněné ceny, zatímco značka se zbavuje neprodaných skladů. Ve Velké Británii bude probíhat online aukce „Last Chance to Buy“ každý čtvrtek mezi 9:00 a 15:00 hodinou.

Nabídka zahrnuje prémiové vozy Audi, Seat, Škoda, Porsche a Volkswagen komerční vozy. Všechna vozidla nebyla prodávána prostřednictvím tradičních online prostředků a mají značnou slevu jako výchozí cenu. Zatímco vozy jsou obvykle tři roky staré, německá automobilka obsahuje podrobné zprávy o stavu vozidel (včetně známých závad) a tvrdí, že bylo o ně dobře postaráno.

Stále více značek aut zkoumá alternativní cesty k prodeji svých vozů nebo služeb, včetně předplatného, ​​sdílení vozidel a partnerství s prodejci automobilů. Tato online aukce doufá, že poskytne jiný způsob, díky čemuž budou automobily nabízeny za nižší náklady širšímu okruhu zákazníků a prodejců, a zároveň umožní společnost Volkswagen mít zisk ze starších aut.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762