Vlajkový obchod fotbalového klubu Leeds United FC má interaktivní bránu

Anglický fotbalový klub Leeds United FC má nový vlajkový obchod ve svém domovském městě, který se nachází uvnitř stadionu Elland Road. V něm se mohou fanoušci setkat se zajímavou funkcí, LED fotbalovou bránou, která ukazuje obchodní nabídky.

Fotbalová brána sice vypadá na první pohled klasicky, pokud je vypnutá. Ale když se zapne, tak LED diody zobrazí cokoliv, co si zaměstnanci obchodu zvolí. Můžou to být výhodné nabídky, čísla objednávek i týmové slogany. Strategií je změnit vlajkovou pobočku na zajímavé místo, kam budou chtít vejít tisíce fanoušků klubu. Obchod je navíc navržen tak, aby vyzval fanoušky k prohlédnutí veškerého zboží, které prodejna nabízí. Tím fanoušci objeví i jiné produkty než klasické fotbalové dresy.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762