Pop-Up pekárna od Lidlu nabízí zákazníkům podporu duševního zdraví

Supermarket Lidl v Irsku obrací svou pozornost na dobrou věc se svou novou pop-up pekárnou zaměřenou na duševní zdraví. Pekárna vznikla v partnerství s programem Národního centra pro mentální zdraví mládeže, který se jmenuje Jigsaw, a bude hostit aktivity určené k udržení duševního zdraví.

Pekařství se bude pohybovat kolem ostrova a se zastávkami ve městech Dublin, Limerick a Cork po dobu čtyř týdnů. Spolu s tím bude veškerý výtěžek z pekárny věnován právě programu Jigsaw. Lidl také bude darovat 1 cent z každého prodaného pečiva ze všech 156 lokací supermarketu Lidl.

Partnerství mezi Lidlem a nadací je z části charita a z části snaha o zvýšení povědomí programu #OneGoodAdult spadající pod Jigsaw, který povzbuzuje mladé lidi, aby se nebáli během těžkých chvil svěřit nějakému dospělému člověku. Spolupráce vytváří uvolněné a bezpečné prostředí, v němž mohou lidé chodit diskutovat o svém duševním zdraví a získat radu a sdílet zkušenosti se ostatními, když se těší dobré léčbě.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762