Zákaznice značky Coty mohou nakupovat produkty na základě personalizovaných tutoriálů

Kosmetická společnost Coty využívá popularitu influencerů se svými „Let’s Get Ready“ tutoriály, které představují novou funkci s Amazon Echo. „Let’s Get Ready“ poskytne zákaznicím jednoduché video tutoriály a poté vám doporučí personalizované produkty na základě vašich informací, jako je typ vlasů a barva očí. Zákaznice mohou jednoduše kliknout a přidat doporučené předměty do nákupního košíku Amazonu.

Díky neustálé popularitě beauty vloggerek na platformách, jako je Instagram a YouTube, kde sdílí vlastní obsah, mají zákaznice kosmetických přípravků velký přístup k návodům krok za krokem, konzultacím a recenzím produktů od nejrůznějších influencerek a profesionálek. Nicméně vloggerky se mohou diváků velmi lišit, pokud jde nejen o fyzické atributy, ale také o produkty, které si mohou dovolit.

Tento problém je to, co funkce „Let’s Get Ready“ chce vyřešit. Zapojuje personalizaci, aby pomohla zákaznicím sledovat rady a naučit se nové tipy a triky, zároveň přizpůsobuje produkty tak, aby vyhovovaly jejich specifickým potřebám. Tato funkce je určena k tomu, aby fungovala jako osobní nákupní asistent, což divačkám umožňuje kliknout a koupit doporučované produkty.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762