Online platforma Motorama nabízí online prodej aut s doručením zdarma

Společnost Autorama Group uvedla na trh službu, o které mluví jako o „automobilovém Amazonu“. Motorama je digitální služba nabízející prodej automobilů, kde si spotřebitelé mohou vybrat auto a dokončit rychlou objednávku online s tím, že jim auto bude doručeno zdarma domů nebo do práce.

Motarama se dokonce může pochlubit automatem na auta, který se nachází v Londýně. Online nakupování automobilů jsou v letošním roce na vzestupu. Jejich cílem je zjednodušit cestu k vlastnictví automobilů a zvýšit dostupnost pro osoby, které by si jinak nemohly koupit auto. Motorama doufá, že posunutím prodávání vozů na další úroveň dokonce umožní zákazníkům pronajmout si auto prostřednictvím služby Facebook Messenger s jejich chatbotem CARLi.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762