Módní návrhářka Tanya Taylor přichází s kurzy barevné terapie

Tanya Taylorová využila svou lásku k barvám, aby se přesunula z pozice módní návrhářky k wellness guru se svými semináři barevné terapie. Návrhářka z New Yorku, která je známá svou láskou k jasným a odvážným šatům, se spojila se společností Farrow & Ball nabízející barvy, aby vytvořila kurzy o vlivu barev na naše celkové zdraví.

Kurzy se budou konat ve vybraných showroomech Farrow & Ball a budou obsahovat palety 132 firemních barev. Záměr Taylorové pro tyto kurzy je dát přítomným návštěvníkům pohled na jich vlastní život pomocí barev pro uvolnění emocí z minulosti a vytváření umění z tohoto zážitku.

Zahajovací kurz se konal v New Yorku ve Farrow & Ball, ale na podzim se bude rozšiřovat na další místa ve Spojených státech. Objednávka kurzů probíhá metodou „kdo dřív přijde“ a zájemci mohou napsat na e-mail colortherapy@tanyataylor.com pro získání termínů a možnosti rezervace.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762