Forever 21 integroval vizuální vyhledávání na své digitální platformy

Prodejce oblečení Forever 21 integruje do svých webových stránek vizuální vyhledávání. Tato funkce byla spuštěna společností Donde Search a je speciálně navržena tak, aby pomohla obchodům vyřešit problémy s udržením si zákazníků, zatímco si prohlížejí web. Služba jim pomáhá najít to, co potřebují, aby si udrželi jejich zájem.

Nový vyhledávací panel umožňuje zákazníkům použít více než jen klíčová slova, což eliminuje problémy spojené s tradiční vyhledávací technologií, jako je pravopis a jazyk. Funkce se nazývá Discover Your Style (Objevte svůj styl) a vyzývá zákazníky, aby specifikovali přesně to, co hledají, výběrem ze seznamu ikon, které představují jejich možnosti stylu – například vzor, ​​řez, styl atd.

Vyhledávací funkce původně debutovala 18. května a byla funkční pouze pro šaty a vršky, ale nyní zahrnuje i kalhoty a sukně. Cílem algoritmu je napodobit způsob, jakým zákazníci přemýšlí o produktech, aby zajistili co nejefektivnější a nejrelevantnější vyhledávací proces.

Discover Your Style je momentálně k dispozici ve všech verzích digitálních platforem Forever 21.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762