Tato čajová konvice poskytuje internetové připojení pro dělníky v Indii

Indie byla domovem druhé největší populace manuálních dělníků na světě. Dělníci pracují 16-17 hodin denně, aby dokončili svou práci včas. Kvůli tomu nemají dělníci místo na jinou zábavu ve svém životě. Jsou tak daleko od svých rodin, přítel a společenského kruhu, že tito pracovníci si nemohou dopřát trocha zábavy nebo štěstí. Proto značka čaje Chakra Tea spustila projekt zvaný Chai-Fi (chai v hindštině znamená čaj), který poskytuje trocha zábavy během čajové přestávky dělníků.

Chai-Fi je konvice na čaj s přístupem na internet díky Wi-Fi vysílači. Když je konvice položena nad oheň, tak se teplo proměňuje v elektrickou energii, která nabíjí Wi-Fi router. Díky čemuž se mohou dělníci zdarma připojit na internet a sledovat oblíbená videa, poslouchat hudbu, číst zprávy a samozřejmě být v kontaktu s rodinou.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762