Pivovar BrewDog otevřel první pivní hotel na světě

Když milovníci piva navštíví své oblíbené pivovary, tak často říkají, že nechtějí odtud odejít. Skotský Pivovar BrewDog se v americkém Ohiu rozhodl dát svým spotřebitelům příležitost zapojit se do značky novým způsobem tím, že vedle svého pivovaru otevře první hotel na světě zaměřený na pivo.

Hotel nabízí 32 pokojů a každý z nich je plně věnován potěšení z piva. V pokojích je plně vybavená lednička s pivem, vlastní koupelna s vestavěnou sprchovou lednicí, a dokonce i pípy s osobním soudkovým barem, které jsou aktivovány, jakmile si host vybere svůj oblíbený nápoj.

V hotelu je dále k dispozici například: odpočinková hala s ping pong stoly a televizemi. Hosté mohou také strávit část dne, kdy se dívají na pracovníky pivovaru při práci. James Watt, spoluzakladatel společnosti BrewDog, se domnívá, že tato lokalita má spoustu návštěvníků a nazývá hotel „pivní utopií, o které jsme si nikdy nemysleli, že je to možné.“ Hotel je nyní otevřený a společnost otevře druhý hotel v skotském městě Ellon někdy v příštím roce.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762