Letiště vydává krátké povídky, které pomáhají cestujícím zkrátit čekání

Ohio nabízí cestujícím na letišti vlastní čtenářský koutek. Cestující, kteří odlétají nebo přestupují na letišti Akron-Canton v tomto středozápadním státě Spojených států, si nyní mohou prohlédnout tisíce titulů povídek, aby si zkrátili čas při čekání na terminálu.

K vytvoření těchto kiosků a nashromáždění všechny tituly se spojila veřejná knihovna Akron-Summit County s nadací Knight Foundation. Tituly se liší podle žánrů a věku čtenářů. Všechny povídky jsou vytištěny na recyklovaném papíře. Tyto kiosky se také objevily v několika dalších lokalitách v Ohiu, včetně dětské nemocnice v Akronu a stanice metra Transit Center Robert K. Pfaff.

Tyto kiosky mají za cíl pomáhat cestujícím nejenom, aby nejen uběhl čas rychleji, ale aby si opravdu užili čas čekání tím, že jim zprostředkují zážitek během uživatelské cesty.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762