Zákazníci Tiffany & Co. si mohou koupit parfém z prodejního automatu

U značky Tiffany & Co. se může zdát divné, aby se v luxusní prodejně nacházel prodejní automat. Nicméně tato značka se snaží osvěžit svou image a z tohoto důvodu se rozhodla do své pobočky v londýnském Convent Garden umístit automat, kde si mohou zákazníci koupit nejnovější parfémy Tiffany & Co.

Automaty jsou nicméně navrženy jako umělecká díla a mohou se pochlubit estetickým stylem, který je charakteristický pro danou značku. Richard Moore to vysvětlit následovně: „Vestavěli jsme jedinečné hravé displeje, které odrážejí vtip a humor designu Tiffany, aby vytvořili jedinečný zážitek.“ Obchod také představuje sekci Everyday Object stejně jako bar #MakeItTiffany, kde si zákazníci mohou nechat něco vyrýt na zakoupené produkty z obchodu.

Vzhledem k tomu, že značka se i nadále zaměřuje na social commerce a podílí se na rozšíření svého podnikání, tak Tiffany doufá, že učiní z pobočky Convent Garden obchod, který bude Instagram-friendly.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762