Mediální dům Vice chystá vlastní restauraci Munchies

Celebrity často otvírají vlastní restaurace, ale mediální společnosti? Společnosti Vice a Fremantle Media připravují otevření vlastní restaurace v American Dream, což je obchodní centrum o 280 000 metrech čtverečných, který se na jaře 2019 otevře ve městě Meadowlands státu New Jersey. Restaurace se bude jmenovat podle webové stránky Munchies, která patří Vice. V tomto prostoru restaurace se bude nacházet 18 prodejců, ukázkový prostor pro šéfkuchaře a režijní prostor.

Mediální společnost podepsala licenční smlouvu s dveloperem Triple Five Group, který sám zajistí potravinářský prostor. Dodavatelé budou vybráni na základě vydavatele, jakož i podle toho, jak vhodné bude jídlo pro rozdělení restaurace, vyvážení estetiky a funkčnosti.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762