Spotify spolu s New Amsterdam Vodka spouští svůj první brandovaný podcast

Podcasty se staly fenoménem a značky je nyní používají k propagaci svých výrobků. V rámci kampaně Pour Out Your Soul nedávno společnost New Amsterdam Vodka oznámila svůj první brandovaný podcast, který bude vytvořen ve spolupráci se společností Spotify.

Podcast Ebb & Flow bude hostit Jasmine Solano, což je ambasadorka značky New Amsterdam. Ta bude zpovídat populární umělce hip-hopu současné doby. Mezi hosty budou Skizzy Mars, Saweetie a Bryce Vine. Konec každého podcastu bude obsahovat recepty na drinky, které mohou být vyrobeny z New Amsterdam Vodka.

Pro obě společnosti se jedná o první projekt brandovaných podcastů. Spotify Global Director of creative solutions říká: „Stejně jako u hudby, ta u podcastů vidíme další způsob propojení našich reklamních partnerů s posluchači a díky našemu hlubokému pochopení našich uživatelů pomáháme značkám, aby se zobrazovali správným způsobem.“

První epizoda podcastu Ebb & Flow je už venku.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762