Mega Image ve spolupráci s Vodafone otevřel první chytrý supermarket

Společnosti Vodafone a Mega Image (rumunská verze supermarketu Delvita) spustily první chytrý supermarket na ulici 201 Barbu Văcărescu Boulevard v Bukurešti. Obchod je vybaven devíti plně funkčním IoT retailovými řešeními, které pomáhají supermarketu Mega Image identifikovat potřeby zákazníků a porozumět jejich chování, aby se zvýšila efektivita, spokojenost zákazníků a zlepšil se celkový nákupní zážitek.

Odborníci z oblasti IoT od společnosti Vodafone Romania, společně s firmou Mega Image, implementovali digitální inteligentní řešení, které svým zákazníkům přinášejí personalizované a komplexní zážitky. Supermarket implementoval řešení pro uživatelské statistiky, sledování stavu, digitální displeje pro personalizovanou reklamu, která zákazníkům zobrazuje relevantní informace, sledování oblastí zájmů zákazníků, správu front, Wi-Fi pro klienty, systém zpětné vazby pro zákazníky a zákaznického asistenta.

Například řešení zájmových oblastí zákazníků je monitorováno prostřednictvím inteligentních senzorů, které snímají nejčastěji používané trasy návštěvníků. S využitím dostupných údajů je společnost Mega Image schopna lépe porozumět potřebám zákazníků, aby jim byla nabídnuta okamžitá výhoda, jelikož jsou schopni zkrátit trasu, aby se dostali k výrobku rychleji.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762