Amazon začal zobrazovat videoreklamy ve výsledcích vyhledávání

Amazon vstupuje na trh s nabídkou reklamních formátů se svou mobilní video reklamou. Reklamy se budou zobrazovat ve výsledcích mobilního vyhledávání Amazonu na základě klíčových slov vybraných značek, které se do projektu zapojily.

Reklamy musí splňovat určité požadavky pro zobrazení: musí obsahovat zvuk a trvat maximálně 90 vteřin. Zákazníci pak mají možnost kliknout na reklamu pro více informací nebo jít přímo na profil konkrétní značky v rámci Amazonu. Reklamy jsou zahrnuty do sekce pod záhlavím stránky s výsledky vyhledávání a zobrazují se na základě klíčových slov přednastavených zapojenou značkou.

Mezi zapojenými značkami je společnost Procter & Gamble, což mateřská společnost několika značek zaměřených na zdraví, jako je Crest, Tampax, Oral-B a Vicks, stejně jako značky pro domácnosti jako je Bounty, Dawn, Gillette a Febreeze.

V současné době se reklamy zobrazují pouze na zařízeních se systémem iOS.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762