Výletní loď Princess Cruises nabízí kompletní plánování svatby přes aplikaci

Princess Cruises nabízejí svatby a romantické výlety na otevřeném moři. Nyní tato výletní loď přichází se dvěma novými nástroji, které pomáhají cestujícím s plánováním dokonalé svatby. Pomocí digitálního svatebního plánovače Wedding Planner a aplikací Honeymoon Gift Registry doufá značka, že upevní svou pozici jako výletní linka pro svatby.

S aplikací Wedding Planner si mohou páry poradit s organizací a nákupem svatebního balíčku, který jim najde najít přímou linku na svatební koordinátora prostřednictvím mobilu nebo počítače. Aplikace Honeymoon Gift Registry v podstatě funguje jako způsob, jak vytvořit registr a svatební webové stránky. Páry mohou posílat a přijímat pozvánky, přidávat je do svého registru, nahrávat fotky, psát obsah na blog a sdílet odkazy na sociálních sítích.

Plánování svatby je stresující a bere to energii i peníze. Princess Cruises doufá, že s jeho nejnovějšími nástroji to usnadní práci, která umožní lepší a lépe organizovaný zážitek.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762