Google plánuje svou první stálou vlajkovou loď v Chicagu

Společnost Google se rozhodla postavit svou první vlajkovou loď. s trvalým místem vlajkové lodi. V době, kdy nakupování v reálném světě vypadá, že prochází transformací, která nejlépe vyhovuje měnícím se potřebám spotřebitelů, technologický gigant se v Chicagu pohybuje za hranicemi svého experimentování s pop-up obchody ve formě obchodního prostoru o rozloze 1300 čtverečních metrů.

Google zvolil toto město, kde je retail vzrůstá a značka se tak přidá mezi značky jako Lululemon a Anthropologie. Fulton Market začíná získávat reputaci jako místo, které značky musí být, pokud chtějí vstoupit do světa maloobchodu, a to z velké části díky přítomnosti společnosti Google. Na regálech tohoto obchodu se předpokládá, že budou nabízeny technologie Google, včetně chytrých telefonů, jako jsou Pixel a hlasových asistentů Google Home.

Společnost Google zaznamenala potřebu spotřebitelů na trhu s elektronikou, aby testovala běžné produkty před nákupem, což je důvod, proč se domnívá, že by tato lokalita mohla prospět. Tento trvalý prostor se také snaží lépe představit rostoucí řadu elektroniky a technologií značky Google.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762