Singapore Airlines nabízí cestujícím palubní wellness cvičení

Mezinárodní obchodní společnost Singapore International Airlines se přidává k dalším leteckým společnostem se svými novými palubními službami v oblastech fitness a stravování.

Letecká společnost se spojila s wellness značkou Canyon Ranch a týmem odborníků, aby vytvořila nové menu a řadu cvičení, které cestujícím pomůže se uvolnit a stravovat se zdravě na třech přímých letech do Spojených států – Los Angeles, San Francisco a Newark.

Nová nabídka bude doplněna již dříve založenou nabídkou společnosti Singapore Airlines a bude zdůrazňovat zdokonalenou chuť a texturu a zároveň se zaměřuje na hydrataci cestujících. Cvičení budou sestávat z protahovacích videí, které jsou přístupné prostřednictvím entertainment systému. Kromě toho ke zlepšení spánku cestujících bude přispívat a revidované okolní světlo.

Boj s jet lagem a vytvoření uvolněnějšího letového zážitku se v průběhu let stalo středem mnoha leteckých společností, zejména těch, kteří nabízejí dálkové výlety na dlouhé vzdálenosti. Partnerstvím s Canyon Ranch, jedním z nejznámějších jmen ve wellness oblasti ve Spojených státech, se Singapur Airlines snaží umístit pohodlí a spokojenost svých zákazníkům na první místo.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762