Návštěvníci autoprodejen mohou nyní nechávat zpětnou vazbu v reálném čase

JudgeService je platforma pro zákaznické zážitky, které se zaměřují na pomoc podnikům při zlepšování svých služeb. Nyní tato platforma vydala možnost sdílet recenze v reálném čase. Program Micro Reviews umožňuje zákazníkům poskytovat zpětnou vazbu a sdílet své zkušenosti u prodejce automobilů, který bude okamžitě nahrán na platformy jako Google a Facebook.

Zpětná vazba je zadána na základě výzkumu krok za krokem a může obsahovat cokoliv týkající se zkušenosti, od čekací doby až po interakci se zaměstnanci. Pokud je zpětná vazba získaná prostřednictvím služby Micro Reviews negativní, tak jsou informace zaslány těm, které je nutné informovat, aby provedli nezbytné změny.

Vzhledem k tomu, že se spotřebitelé stále více obracejí na online recenze v rámci své předkupní fáze nákupu, tak se značky stále více zajímají o zpracování zpětné vazby, ať už pozitivní tak negativní. Tyto okamžité recenze slouží k tomu, aby platforma JudgeService získala nejrychlejší zpětnou vazbu pro zlepšení podnikání.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762