Mutumutu nabízí výhodnější pojištění podle vašeho aktivního životního stylu

Studio Creative Dock představilo další svůj startup. Mutumutu nabízí zákazníkům životní pojištění, se kterým mohou ušetřit, pokud uživatel žije aktivně a stará se o své zdraví. Funguje to tak, že si u Mutumutu uzavřete online pojištění a poté jste motivování ke zdravému životnímu stylu.

Když nekouříte, chodíte na pravidelné preventivní prohlídky k lékaři a sportujete, tak ušetříte až 30 % pojistného. Váš aktivní životní styl hlídá mobilní aplikace Mutumutu, kterou si můžete propojit s aplikacemi Google Fit nebo Apple Health (ty mohou sbírat data z oblíbených aplikací jako Strava, Runkeeper, Runtastic či Endomondo). Další zajímavou novinkou u tohoto pojištění je vyplácení měsíční renty, pokud nemůžete ze zdravotních důvodů sami vydělávat.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762