Fotoaparát sdílí snímky z fotbalového zápasu s fanoušky na Twitteru

Sociální sítě se rozšiřují do sportovních nabídek. V roce 2017 začal Facebook živě vysílat některé zápasy Major League Baseball. Tentýž rok Amazon začal streamovat NFL zápasy. V březnu tohoto roku Twitter oznámil dohodu s Major League Soccer v USA. Tříletá dohoda přinese živé přenosy, nejlepší fotbalové momenty a funkce na Twitter. Chris Schlosser, senior viceprezident pro média v MLS, doufá, že živá vysílání pomůžou organizaci s vyšším engagementem s fanoušky. Zvláště „nejmladší a nejvíce sociálně angažované fanoušky v profesionálním sportu…“

Vedle živých přenosů slibuje Twitter a MLS další zajímavé inovační novinky, které podpoří velké MLS zápasy během sezóny. První z nich byl nedávný zápas mezi LA Galaxy a Los Angeles FC. Zápas byla doplněn o fotoaparát ovládaný fanoušky, který se nacházel u jedné z rohových vlajek na stadionu StubHub Centre. Fanoušci mohli odesílat tweety s hashtagem #LALookIn a jakmile byl tweet přijat, tak bot aktivovat fotoaparát a odpověděl fanouškovi fotografií z tohoto rohového fotoaparátu. Fotografie byly obrandované pivní značkou Heineken, který je sponzorem MLS. Takže se jedná o nový způsob, jak prodávat tweety inzerentům.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762