Půjčovna aut Avis využívá Alexu od Amazonu k nabídce větších slev

Minulý rok spolupracovaly značky Avis a Amazon na aplikaci pro Alexu, která umožňovala uživatelům vytvářet a potvrzovat rezervace stejně jako si vyžádat účtenky. Značka Avis nedávno oznámila plány na pokračování ve spolupráci tím, že nabízí uživatelům Amazonu, kteří také používají půjčovnu, dárkovou kartu od Amazonu.

Pokud si členové rezervují auto tradičním způsobem, obdrží kartu ve výši 10 % ceny za pronájem. Ti, kteří se rozhodnou rezervovat pronájem auta prostřednictvím Alexy, tak obdrží kartu ve výši 20 % ceny za pronájem.

Beth Kinerk, SVP prodeje značky Avis, věří “že tato iniciativa povzbudí více lidí, aby vyzkoušeli naši nabídku včetně našeho rezervačního nástroje Amazon Alexa. Jsme nadšeni, že s Amazonem můžeme nabídnout svým zákazníkům hodnotný benefit, když si pronajmou auto u Avis.“

Prostřednictvím tohoto partnerství Avis doufá, že získá pozornost na přesyceném trhu autopůjčoven, zatímco Amazon doufá, že povzbudí širší využití své technologie rozpoznávání hlasu.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762