Harth nabízí pronájem luxusního nábytku v rámci sdílené ekonomiky

Mnoho lidí by si přálo, aby mělo doma vysoce kvalitní a moderní nábytek. Jenže v současné době, kdy lidé často žijí celý život v pronájmu a pořád se stěhují, to komplikuje v rámci dlouhodobých „investicí“ do nábytku. Tento typ nábytku je také velmi drahý. Lidé místo toho častěji kupují levný nábytek „na jedno použití“, který často skončí ve skladištích nebo na skládce. Poslední dobou bylo možné si nábytek pronajmout, ale vždy se jednalo o užitkové kusy. Nyní nová platforma umožňuje členům pronajmout nábytek a umělecká díla pomocí sdílení ekonomiky. Startup Harth byl založen spisovatelkou o designu Henriettou Thompsonovou a jejím manželem, podnikatelem Edwardem Padmorem, jako způsob, jak umožnit každému vytvořit si vlastní stylový interiér.

Harth spolupracuje s řadou značek, jako jsou Aarnio Originals, Lee Broom a Talisman, stejně jako na zakázku vyrobené kousky z prestižních klubů soukromých členů a kusů, které se objevily ve velkých hollywoodských filmech. Webová stránka bude také obsahovat umění od osvědčených i nových umělců, keramické soupravy a drobné doplňky. Kromě toho uživatelé mohou na svém webu přidat svůj vlastní nábytek a dát jim možnost vyprázdnit své úložné jednotky a vydělat peníze z drahocenných kusů. Registrace je zdarma, platí se jen měsíční předplatné, kompenzované půjčenými položkami. Služba byla spuštěna v Londýně, ale v roce 2019 plánuje expanzi do dalších mezinárodních měst.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762