Wayfair nabízí možnost zobrazit si doma 3D nábytek pomocí rozšířené reality

Společnost Wayfair je vzkvétající online prodejce nábytku. Wayfair pomáhá spotřebitelům zjistit, jaký nábytek si koupit pomocí nové platformy s rozšířenou realitou. Wayfair již delší dobu pracuje s rozšířenou a virtuální realitou, a nyní implementoval prohlížeč Helio od společnosti Magic Leap, který je prvním prohlížečem schopným prostorového počítání, což nabízí další možnosti online prodejci nábytku.

Zákazníci Wayfair jen musí prohlížeči ukázat místo v bytě, kde chybí určitý kus nábytku a projít si inventář prodejce, aby našel předmět, které se tam hodí. Předměty se zobrazují ve 3D a ve skutečné velikosti, což pomáhá zákazníkům ujistit se, že se daný kus nábytku vejde na místo.

Cílem společnosti Wayfair je umožnit zákazníkům navrhnout celou místnost s jednoduchým ukázáním a kliknutím. Tím, že poskytne více realistický a přesný test před zakoupením, tak to zefektnivní proces virtuálního nákupu.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762