Gwinnie Bee využívá Alexu, aby unboxing proměnila v zábavu

Módní předplatné Gwynnie Bee se snaží zlepšit interaktivitu svých služeb pomocí integrace Alexy od Amazonu. Přidané funkce umožňuje předplatitelům Gwynnie Bee kontaktovat zákaznický servis. Dále funkce „My Weekday Adventure“ nabízí informace o různých předmětech, které jsou v krabici.

Během procesu rozbalování se může Alexa stát vypravěčem a vzít předplatitele na dobrodružství. Předplatitel se stává hlavní postavou příběhu a řídí jej prostřednictvím nečekaných a zábavných scénářů. Každá interaktivní situace slouží k demonstraci různého využití oblečení Gwynnie Bee.

Tato inovace je určena ke zvýšení spokojenosti zákazníků tím, že je služba pohodlnější a přizpůsobená: „Společnost Gwynnie Bee si účtuje poplatek za používání konverzačních rozhraní a poskytuje tak vysoce individuální a interaktivní zážitek předplatitelům. Tyto typy zkušeností jsou postavené na tom, že prohlubujeme náš vztah s našimi členy a zvyšujeme jejich úroveň zapojení do služby,“ vysvětluje George Goldenberg, výkonný viceprezident pro technologii, data a operace společnosti Gwynnie Bee.

V současné době je tato funkce ještě v beta verzi, ale předplatitelé, kteří si chtějí funkci vyzkoušet, se mohou stále přihlásit k testování a poskytnout zpětnou vazbu.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762