Aplikace Pinto umí hledat správné potraviny na základě vašeho dietního plánu

Současní spotřebitelé se velmi zajímají o potraviny, které kupují, a čtení etiket stalo pro mnohé stalo pravidelným zvykem. Zdravotní aplikace Pinto má za cíl personalizovat proces tím, že z naskenovaného čárového kódu získá informace a poté je vyhodnotí podle preferencí uživatelů.

Jakmile uživatel zadá svůj specifický způsob stravování, tak se aplikace zaměří na živiny, kterým je třeba se vyhnout nebo je vyhledávat. Například lidé na ketogenické dietě chtějí hledat potraviny s nízkým obsahem karbohydrátů, ale které mají vysoký obsah bílkovin a tuku. Lidé, kteří se soustředí na srdce, budou chtít hledat potraviny s nízkým obsahem sodíku a nasycených tuků.

Kromě poskytování užitečných nástrojů, jako je vyhledávač potravin vhodných pro výživu a sledování jídel, má aplikace za cíl nabídnout zábavné a esteticky příjemné uživatelské zkušenosti. Například hravý GIF s čokoládou skákající přes švihadlo demonstruje, jak dlouho by uživatel musel cvičit, aby spálil kalorie spotřebované u dané potraviny.

Sice existuje mnoho aplikací pro sledování potravin, ale Pinto si klade za cíl odlišit se, že v sobě nabízí mnoho užitečných nástrojů a doufá, že pomůže uživatelům splnit si cíle při nakupování potravin.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762