Waldo nabízí předplatné kontaktních čoček s patentovanou formulí

Waldo je startup z Velké Británie, jehož cílem je usnadnit proces nakupování kontaktních čoček pomocí svého direct-to-consumer předplatného. Ashleigh Hinde, absolventka Harwardu, byla totiž frustrovaná z komplikovaného pořizování kontaktních čoček. Proto založila společnost Waldo. Dříve působila jen ve Velké Británii, ale nedávno získala investici téměř 7 milionů dolarů pro expanzi do Spojených států. Z současných 50 000 zákazníků je tak nyní 6 000 z USA.

Předplatitelský model je poměrně jednoduchý: každá krabička obsahuje 30 čoček (měsíční zásoby) a stojí 36 dolarů. Poštovné je zdarma a zákazníci mohou kdykoli změnit svůj plán nebo preference podle svých potřeb. Vlastní kontaktní čočky si společnost Waldo již patentovala. Ty obsahují řadu vitaminů, včetně B12, E a B6, stejně jako vysoký obsah vlhkosti, UV ochranu a nízké tření, které udržují oči vlhké po celý den. Kromě flexibilní povahy služby a zaměření na kvalitní produkt, má Waldo positioning soustředěný na mileniály. Láká uživatele na personalizaci a zákaznický servis.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762