Čínská zdravotnická společnost otevřela zážitkový obchod

Zdravotnická společnost TIENS Group se neustále soustředí na to, aby poskytovala spotřebitelům technologické zážitky, proto přišla s novým zážitkovým obchodem Experience Store. Nachází v čínském městě Šen-čen a byl otevřen v rámci oslav 23. výročí společnosti, stejně jako rozšíření svého globálního plánu zvaného „One Body, Multiple Wings.“

Po provedení důležitého výzkumu o tom, jak se cílová skupina nejlépe dozví o produktech, se společnost TIENS rozhodla, že interaktivita je klíčem pro spotřebitele. Na základě tohoto zjištění vznikl Experience Store. Kromě ukázky produktů a stolních počítačů s dotykovým displejem nabízí obchod i biometrickou technologii skenování obličeje, která monitoruje chování zákazníků, aby pomohla značce vytvořit co nejrelevantnější a cílenější prodejní a marketingové úsilí jak v obchodě, tak i online.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762