Česká pirátská strana představuje svůj volební program ve virtuální realitě

VirtualJet ve spolupráci s Českou pirátskou stranou vytvořili aplikaci, která představuje volební program a kandidáty do zastupitelstva Prahy pomocí virtuální reality. V aplikaci se pomocí 360° videí můžete například podívat na střechu magistrátu za lídry kandidátky nebo si zahrát interaktivní hru.

„Virtuální realita se často používá v designu, architektuře a gamingu. Jsme rádi, že jsme měli příležitost otevřít dveře této technologii i do segmentu politického marketing,“ dodává Adam Novák ze studia VirtualJet.

Uživatelé se po nasazení VR brýlí ocitnou na pirátské lodi, odkud mohou vstupovat do šesti různých virtuálních prostředí, kde se můžou seznámit s programovými pilíři České pirátské strany. Velmi zajímavou částí je virtuální galerie, která ukazuje negativní a pozitivní příklady chytrého města. Díky čemuž si mohou uživatelé představit, jak může vypadat dobré chytré město.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762