Značka Lush nabízí kávu zdarma zákazníkům, kteří přijdou s vlastním šálkem

Globální značky se snaží snížit používání plastů. Jen v USA bylo v několika městech zakázáno používání plastových brček. V celé Austrálii zakázali plastové nákupní tašky. Nyní prodejce kosmetiky Lush v Londýně motivuje své zákazníky, aby eliminovali kelímky na jedno použití.

Značka Lush spustila akci zaměřenou na používání plastů. Návštěvníkům bude nabídnut šálek kávy nebo čaje zdarma, pokud si přinesou svůj vlastní pohár. Chce tak vyvolat diskuzi o tom, že mít svůj vlastní pohár je správné. Značka také nabídne k prodeji znovu použitelné šálky, pokud nepřijdete s vlastním pohárem.

Lush, která je partnerem charity Change Please, vysvětluje, že aktivace odpovídá jejich značce a jejímu závazku k udržitelnosti. Mnoho dnešních spotřebitelů je velmi znepokojeno používáním plastů a je ochotno vyhnout se pohodlí, aby zlepšili životní prostředí, což se Lush se snaží sladit s těmito hodnotami. Aktivace probíhá od 14. srpna do 7. září 2018.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762