Slack bot dokáže ve firmách koordinovat obchodní lety

Concur je cestovní nástroj, který pomáhá zákazníkům vybrat správný cestovní obsah, který potřebují a integruje do sebe všechny jejich rezervace. Tento nástroj nedávno představil pokročilého Slack bota.

V současné době je ve fázi testování. Bot SAP Concur Slack pomáhá cestujícím při rezervacích, jejichž cílem je zefektivnění obchodní lety, aby týmy byly více efektivnější. Bot umožňuje členům týmu rezervovat lety a sdílet veškeré informace o itineráři a cenách na jednom kanálu. Což zároveň vytváří jednotné kontaktní místo, kde mohou všichni členové komunikovat a navzájem se koordinovat.

Tento bot může být využit v komunikaci jeden na jednoho, soukromé, nebo veřejném Slack kanálu. Jeho cílem je eliminovat rozesílání dlouhých e-mailů v rámci firem, a udržet ceny, doby odletu a jednotlivé lety pěkně organizované.

Slack bot je v současné době pouze v beta fázi, ale má plány do budoucna expandovat, protože 40 % obchodních cest zahrnuje nejméně dvě osoby.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762