Restaurace Žofín Garden nabídne svíticí jídlo i drinky

V Praze se již šestým rokem koná festival světla SIGNAL, který letos bude probíhat od 11. do 14. října. Návštěvníci si mohou prohlédnout světelné instalace, díky kterým vybrané kostely, náměstí, paláce, kaple, sady i místa u řeky Vltavy nabídnou netradiční zážitek. Celkem tedy bude k vidění 22 uměleckých instalací.

Letos však bude stát za pozornost speciální akce v restauraci Žofín Garden, za kterou stojí Zátiší Catering. V NEON FOOD LOUNGE narazíte na UV nábytek, ale díky UV budou svítit také i pokrmy jako donuty, panna cotta, popcorn, cukrová vata, jellycake nebo zmrzlina. Svítit budou také nápoje, takže budete moc ochutnat UV bubble tea,UV gin & tonic nebo prosecco s mučenkovým svíticím kaviárem. Jako bonus se diváci mohou podívat na ukázku table-mappingu, což je speciální vizuální projekce na jídelním stole.

Projekt „V záři chutí“ v NEON FOOD LOUNGE bude dostupný po celou dobu festivalu, každý den od 17 do 23 hodin na Slovanském ostrově před restaurací Žofín Garden.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762