Supermarket Aldi přemění své obchody, aby nabídnul zákazníkům zdravější potraviny

Zatímco obchody jako Whole Foods a Trader Joes vedou nabídku potravin na základě poptávky spotřebitelů po zdravých potravinách a produktech. Zdá se, že i jiné řetězce to berou na vědomí a německý obchod Aldi má v úmysl provést největší změnu ve své historii.

Aldi se zaměří na nabídku veganských, vegetariánských a organických produktů, které reagují na popularitu tohoto životního stylu mezi spotřebiteli. Podle generálního ředitele Jasona Halla, „Protože poptávka byla exponenciální ve všech těchto kategoriích, museli jsme obchody znovu přetvořit.“

Čerstvé a organické potraviny často přicházejí s prémiovými náklady, které Aldi doufá, že změní, a udrží si tak reputaci jako obchod, který upřednostňuje nízké ceny. Úprava bude zahájena v 1800 prodejnách během podzimu s plánem dokončení počátkem roku 2019.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762