Startup nabízející barvy používá dotazník a kalkulačku k dokonalé vhodné barvy

Nákup barvy do bytu je nyní pro majitele mnohem jednodušší díky Clare, startupu zaměřujícího se na domácí dekoraci. Služba zakladatelky a renomované designérky Nicole Gibbons provádí uživatele celým procesem od výběru k nákupu – a to vše online.

Na začátku musíte dát službě Clare Color Genius nějaké počáteční informace o svých preferencích a stylu, poté obdržíte trio barevných návrhů z 55 polomatných barev a 10 pololesklých odstínů. Dále kalkulačka odhadne přesné množství barvy a základního nátěru potřebného pro danou místnost. Pokud zákazníci nejsou rozhodnuti do toho jít, tak si mohou nechat za 2 dolary poslat vzorky, aby mohli prozkoumat své možnosti předtím, než se rozhodnou.

Jako bonus nabízí Clare akrylové barvy, které jsou nejen trvanlivé a prakticky bez vůně, ale také šetrné k životnímu prostředí – všechny barvy se mohou pochlubit nálepkou GREENGUARD Gold-certified.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762