Přenosný kuchyňský set šetří prostorem v kuchyni

Svět se každým dnem zmenšuje a inovace tento trend následují. Byli jsme tu svědky malé nástěnné pračky apod. Yu Li, absolventka Royal College of Arts (RCA), tuto myšlenku využila a aplikovala ji na problém, kterému často čelí její kolegové. Kuchyňský prostor je často ve sdíleném prostoru, takže je potřeba prostorově úsporný design, který sníží nepořádek v kuchyni. Assembly je sada obsahující desku, indukční varnou desku a příbory. Kromě toho obsahuje také nádobí jako jsou hrnce a pánev. To vše v přenosné krabici.

Li má za cíl změnit tradiční kuchyni a vyřešit problémy s provozem v kuchyni. Vysvětluje to následovně: „Cílem je osekat původní kuchyňský prostor na několik minimálních prvků. Proto prostor může být navržen jednodušší, čistší a přeměněn na jiné účely, aby se zvýšilo využití prostoru.“

Ve společných prostorách s omezeným kuchyňským prostorem je tato přenosná souprava ideální pro mladé lidi. Nejen, že šetří místo, ale také udržuje veškeré nádobí na jednom místě. To je další bonus pro studenty, kteří často přenášejí mění ubytování na konci každého akademického roku.

Sada je navržena v jednoduchých barvách červené a bílé. Dokonce i zadní strana skříně má svůj účel, kde lze vytvořit stojan na nádobí. Praktický a atraktivní produkt je elegantní. Jedná se o moderní alternativu pro adaptabilní domácí vaření.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762