Alaska Airlines umožňuje členům odesílat krabice s vínem bez poplatků

Letecká společnost Alaska Airlines nedávno rozšířila svůj program Wine Flies Free, který umožňuje členům programu Mileage Plan kontrolovat své pečlivě zabalené krabice vín bez dalších poplatků ve 29 různých městech Spojených států na západním pobřeží. Program spuštěný v roce 2007 umožňuje členům letecké společnosti odeslat koupená vína bez nutnosti balení lahví do svých kufrů nebo se obávat, že budou během přepravy poškozeny.

Nyní se program rozšiřuje na dalších 18 měst v Kalifornii, Idaho, Oregonu a Washingtonu. Každý člen programu letecké společnosti Mileage může při svém příjezdu na letiště nechat uložit svá vína u zákaznického servisu společnosti Alaska Airlines.

Po zabalení je balík odeslán bezplatně a označen razítkem „FRAGILE“, aby se zajistilo, že víno dorazí do požadovaného místa určení nepoškozené. Program je k dispozici na linkách Horizon Air, SkyWest a Alaska Airlines na vybraných letištích.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762