Kouzelnická sada Harryho Pottera učí děti programovat

Společnost Kano se spojila s Warner Bros, aby mohla vytvořit první Harry Potter STEM produkt. Jedná se o KIT programování krok za krokem, který učí mladé uživatele programování tím, že si postaví vlastní bezdrátovou kouzelnickou hůlku. Tento proces je učí nejen programovat, ale také vysvětluje, jak pracují senzory, gyroskop, akcelerometr a magnetometr. V celé sadě se mladí kodéři musí naučit základy kódování prostřednictvím rozhraní založeného na JavaScriptu a blokovém rozhraní. Uživatel si také může naprogramovat vlastní světlo a zvuk.

Jakmile je hůlka dokončena, tak se chová jako hůlka Harryho Pottera, paralelně s aplikací iOS nebo Android aplikací na tablety. Stejně jako v Bradavicích může být bezdrátová hůlka použita k provádění kouzel a interakcí se scénami z celého kouzelného světa. Zábava s hůlkou děti neomrzí, protože nabízí více než 70 výzev. Proces a konečný výrobek pomáhají dětem interagovat s technologiemi tím, že přidává ke hře kouzla. Sada Harry Potter Kano Kit je k dispozici na předběžnou objednávkou za 99,99 dolaů, první objednávky budou rozesílány v říjnu.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762