Fitness nástroj Officiser umožňuje pohyb u pracovního stolu

Korejský startup CTL navrhl svůj první produkt, který se snaží lépe optimalizovat pracoviště. Officiser je fitness nástroj, jehož cílem je narušit sedavý životní styl, který prožívá velká část pracovníků po celém světě. Ti, kteří tráví dny pracováním u stolu, postrádají každodenní pohyb, který podporuje dobré zdraví. Jednoduchá a kompaktní, aktivní opěrka na nohy se nachází pod stole a je připravena k použití.

Officiser na základě principu nulové gravitace simuluje až 70 procent chůze, i když člověk sedí. Funguje to také ve spojení stolem, u kterého se stojí. Pravidelný pohyb po celý den zlepšuje krevní oběh, což je lepší jak pro vaše zdraví, tak pro výkon mozku. Stejně jako povzbuzující pohyb při sezení, pomocí opěrky nohou uvolňuje napětí z kloubů. Alternativní funkce Transboad také umožňuje uživatelům zažít pohyb na prkně jako je surfování nebo snowboarding. CLT se snaží v současné době získat peníze přes crowdfunding na Indiegogo a chtějí začít vyrábět produkt pro masový trh v září 2018.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762