Evergage pomáhá značkám vytvářet personalizované dotazníky

Vytvoření dokonalého výzkumu, ze kterého vzejdou věrohodné odpovědi, může být obtížné. Platforma Evergage má za cíl pomáhat společnostem vytvářet takové výzkumy pomocí SmartSurveys, Voice of the Customer (VOC) systému.

Služba se zaměřuje na značky, které potřebují vytvářet a provádět výzkumy pro určitou demografickou skupinu. Prostřednictvím služby SmartSurveys mohou společnosti klást rychlé otázky a personalizovat zážitek z výzkumu. Dotazníky jsou přizpůsobeny každému zájemci, který pomáhá značce získat insighty ohledně zákazníků a jejich zkušenostech.

Systém SmartSurveys je navržen tak, aby uživatelům umožnil zahrnout do svých průzkumů širokou škálu typů dotazů a formátů odpovědí. Aby se zabránilo únavě uživatelů, tak série otázek může být pokládána po několika interakcích. Algoritmy založené na pravidlech umožňují personalizace výzkumu a po jeho dokončení lze vytvořit následný dotazník nebo sdělení.

Průzkumy lze také přizpůsobit tak, aby odpovídaly logu značky a mohou být umístěny na webových stránkách, v aplikacích i e-mailech. SmartSurveys je k dispozici ke prostřednictvím webových stránek společnosti.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762