Zákazníci restaurace Itsu mohou místo papírové účtenky získat digitální verzi

Technologická společnost Flux uzavřela nové partnerství, které zákazníkům poskytuje rozepsané účtenky přímo na jejich bankovní účty. Flux a asijský řetězec rychlého občerstvení Itsu jsou nyní uprostřed zkušební lhůty, během níž Flux poskytne digitální účtenky zákazníkům Itsu, kteří platí kartou a jsou přihlášeni do služby.

Společnost Itsu je v současné době jediným obchodním partnerem společnosti Flux v rámci tohoto zkušebního projektu, ale program založený na kartách doufá, že poskytne podnikům více detailní údaje a analýzy, pokud vše poběží tak, jak má.

Poskytnutím těchto detailních seznamů umožňuje iniciativa společnosti měřit prodeje a zájem o produkty jednodušeji než s tradičním auditorským způsobem. Společnost Flux je v byznysu, která je postaven na rychlosti a inovacích potřebných v tomto obchodním průmyslu.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762