Subway využívá data k inovování své nabídky jídel

Řetězec Subway a mediální dům Tastemade uzavřeli partnerství, aby udrželi krok s kulinářskými inovacemi. Tato spolupráce se zaměří na vytváření nového menu a jídel pro Subway tím, že propojí svou spotřebitelskou základnu k podpoře globální inovace v obou společnostech a kulinářského průmyslu.

Subway využívá funkci „tastemakers“ společnosti Tastemade, aby se dostali do kontaktu s komunitou a podpořili jejich zapojení i zájem.

„Tastemade má prsty v tom, jak se lidé vzájemně ovlivňují, přemýšlejí a jsou ovlivňováni jídlem. Prostřednictvím tohoto partnerství budou tyto poznatky využity v inovacích společnosti Subway po celém světě,“ dodává Len Van Popering, viceprezident globální řízení značky a inovací společnosti Subway. Partnerství bude zaměřeno hlavně na severní a latinskoamerické trhy a doufá, že povede k porozumění chuťovým trendům, vývoji potravin, které stojí za prozkoumání, a potenciálním inovačním akcím.

Vytvořením silnějšího a přímějšího spojení mezi společností Subway a jejími zákazníky chce značka znovu oživit svoji brand a umožnit tak vytváření lokálních nabídek a současnějších pokrmů. Oren Katzeff, globální programový ředitel společnosti Tastemade, říká o iniciativě: „Jsme nadšeni, že jsme schopni využít nové způsoby spotřebitelských trendů a poznatků, abychom pomohli podpořit skutečné inovace pro značku Subway.“

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762