Sladkosti Rice Krispie Treats podporuje psaní vzkazů pro nevidomé děti

Když ve Spojených státech rodiče balí dětem Rice Krispie Treats do krabiček na oběd, často jim nechávají speciální vzkaz na bílém srdci umístěném na obalu. Značka Kellogg chce však, aby rodiče mohli nechat poznámku všem dětem, tak vytvořila další způsoby, jak nechávat vzkazy pro slepé nebo jinak zrakově postižené děti.

Kellogg se spojil s National Federation of the Blind (Národní svaz nevidomých), aby vytvořili nálepky s Braillovým písmem, které mohou být nalepeny na obal. Samolepky obsahují fráze jako „Jsi hvězda“ a „Strašně moc tě miluji“. Kellogg také vytvořil krabici, která má záznamové zařízení. Tato krabice obsahuje jednu sladkost a umožňuje 10sekundovou zprávu, kterou lze nahrát až 1000krát.

Podle Rice Krispie Treats „do škol ve Spojených státech chodí více než 62 000 dětí, které jsou slepé nebo mají zhoršený zrak.“ Tyto vzkazy pomáhají všem rodičům podporovat své děti.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762