V Itálii předělali starou benzínku na společenský prostor

V Itálii proměnili původně zastřešenou čerpací stanici na kreativní prostor, jehož součástí je restaurace, obchodní prostor a dílny. Filling Station Motel se původně měl demolovat, ale bývalá stanice Eni Agip s garáží byla přeměněna na stylové místo pro cestující a místní komunitu.

Ve městě Udine tak vznikl prostor, jehož primárním cílem je oprava a úprava motocyklů. Dílna je také zodpovědná za výrobu motocyklů nesoucích značku FSM. Zákazníci a návštěvníci mohou sledovat mechanika v práci prostřednictvím dvoje velká kruhová okna v přilehlém salonku.

Restaurace Osteria se zaměřuje na jídla a vína servírovaná z lokálních zdrojů. Interiér je vybaven skleněnými trubkovými svítidlovými svítidly a betonovými deskami, které ji udržují v atmosféře zbytku interiéru garáže. Tato lokalita má být přívětivým místem pro motocyklovou komunitu, stejně jako místo pro nadšence a lidi, kteří hledají chladné místo, kde chtějí něco k snědku a dát si sklenku vína.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762