Sportovní podprsenka PureMove se přizpůsobuje vašemu pohybu

PureMove je nová sportovní podprsenka značky Reebok, která se přizpůsobuje pohybům ženského těla. Stahuje se, když je žena v pohybu, aby se zajistila zvýšená podpora. Uvolní se, když zpomalíte. Tento flexibilní design přetváří dámský sportovní oděv, aby dělal to, co žena potřebuje.

Designérka Danielle Witek se inspirovala technologií tekutého brnění Shear-Thickening Fluid (STF), který vynalezli inženýry z University of Delaware. Gelovitý roztok je kapalný, když se pohybuje člověk pomalu nebo se vůbec nepohybuje, ale při vysokých rychlostech roztok ztvrdne do pevné látky.

Tekutina je tkaná do textilie tak, aby se látka nelišila od běžného oděvu. Podprsenka skládá z pouhých sedmi kusů látky, díky níž se snadno nosí. PureMove je k dispozici od 16. srpna v rozmezí deseti velikostí a cena činí 60 dolarů.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762