Se službou Weekender si můžete objednat prodloužený víkendový výlet

Mnoho lidí si rádo optimalizuje svou dovolenou tak, že si bere prodloužené víkendy. Ve skutečnosti cestovatelský web Airfarewatchdog zjistil, že 57 % cestujících by si raději bralo několik prodloužených víkendových výletů místo jedné dlouhé dovolené. Značka vzala tyto informace k úvahu při vytváření nové služby zvané The Weekender.

Nástroj je soustředí na prodloužené víkendy, kdy vyhledávač umožňuje uživatelům vyhledávat pouze výlety mezi pátkem a pondělí. Uživatelé si neurčují lokalitu, protože služba navrhne výlety, které nabízejí nejlepší hodnotu. Kromě rezervace letenek nabízí služba také možnost rezervovat si hotelové pokoje.

Cestovatelský rezervační systémy to mohou mít těžké, aby se odlišily. Pomocí tohoto nástroje se Airfarewatchdog zaměřuje na velmi specifickou skupinu zákazníků a nabízí jim něco jiného. Nástroj The Weekender je nyní aktivní a je k němu možné přistupovat prostřednictvím webové stránky stránky Airfarewatchdog.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762