Nickelodeon nabídne dětem seriály ve virtuální a rozšířené realitě

Videohry si i nadále zachovají svou popularitu mezi dětmi do 18 let. Hry jako Minecraft a Overwatch se těšily obrovskému úspěchu, zatímco Fortnite se stalo celosvětovým fenoménem. Nickelodeon se nechal inspirovat těmito herními hity a brzy spustí originální program zvaný Meet the Voxels.

Seriál bude sledovat dobrodružství rodiny složené z postav různých videoher. Výrobci, kteří vytvořili seriál v herním rozhraní, se soustředili na využití technik, jako je virtuální realita, rozšířená realita a snímání těla i obličeje, aby vyprodukovali ponořující příběh.

Podle Chrise Younga z Nickelodeonu: „navrhli tento nový animační pracovní postup a naplnili ho postavami, které mohou přirozeně existovat na různých platformách od prvního dne.“ Síť vytváří v současné době pilotní díl, který má brzy debutovat.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762