Amsterdam přeměnil mostecké domečky na hotelové pokoje

Mostecké domy podél kanálů v Amsterdamu byly domovem strážců kanálů po 100 let. Od zavedení automatizované technologie byly opuštěny. Nová iniciativa zvaná SWEETS hotel se rozhodla přeměnit tyto opuštěné prostory jako hotelové pokoje na nábřeží. Iniciativa je společnou akcí Space & Matter, Grayfield a zakladatelů hotelu Lloyd & Cultural Ambassy.

V rámci iniciativy se 28 ikonických mosteckých domů transformuje na hotelové apartmá. Vize za tímto projektem je vytváření nečekaných městských zážitků pro cestovatele. S panoramatickým výhledem na okolí a možností pobytu v jedinečných historických budovách z roku 1673 je SWEETS hotel jedinečným způsobem, jak zažít amsterdamskou atmosféru.

Suzanne Oxenaar a Otto Nan, dva z tvůrců iniciativ, uvedli: „Bude to velmi malý hotel, to je pravda. Myšlenka hotelu, která se dotýkala různých čtvrtí Amsterdamu, s lůžky, které mají výhled na kanál, jsou úžasné a opravdu se stálo vynaložit na ně úsilí.“

V každém hotelu se mohou ubytovat maximálně dva hosté ve věku nad 21 let. Zatímco domy nemají kuchyňské vybavení, tak obsahují mini ledničku, zařízení na přípravu kávy a čaje, příbory, šálky a talíře. Ceny za ubytování začínají na 160 euro. Každý dům má také bezplatnou Wi-Fi.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762