Značka Recess využívá pro svůj marketing pouze Instagram a pop-up akce

Recess je společnost zaměřující se na osobní péči, která vznikla před dvěma měsíci. Ta má zajímavý přístup k marketingu prostřednictvím obsahu na Instagramu a jedinečných pop-up akcí.

Zpětná vazba spotřebitelů totiž odhalila, že 60 % zákazníků používá Instagram jako hlavní způsob objevování značek. Dále zjistila, že více než polovina jejích příjmů pochází právě z Instagramu. Výsledkem je, že se značka spojila s řadou instagramových influencerů v rámci neplaceného partnerství, aby její produkty prezentovali přirozeným způsobem. CEO Jackie Staufferová v rozhovoru pro Glossy vysvětlila, že „lidé o nás zjišťují přes word of mouth a skrze přátele, takže s nimi chceme být v kontaktu osobním způsobem a ukázat zákazníkům, jak vhodné pro ně mohou být naše produkty.“

Za tímto účelem společnost uskutečnila svou první pop-up akci ve čtvrti Soho v New Yorku, aby pomohla vzdělávat současné a potenciální zákazníky o výhodách biologicky odbouratelných ubrousků na obličej, tělo a vlasy. Pop-up akce se zaměřila konkrétně na nové balíčky výrobků společnosti Remake, které jsou nyní k dispozici online. Ty jsou navrženy tak, aby poskytovaly konkrétní zážitek přizpůsobený potřebám zákazníka a řešily specifické požadavky zákazníka na péči o pleť a vlasy.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762